בונגים ונרגילות קיימים כבר אלפי שנים, ולמעשה חוקרים גילו לאחרונה את אחד מצינורות המים העתיקים ביותר שנחשבו לשימוש. למרות שאיננו יודעים בדיוק היכן ומתי מקור עשן הנרגילה, ידוע זה מאות שנים.

אז בואו נסתכל על מה שעושה נרגילות שונות

ונחקור כמה מחתיכות האיכות האהובות עלינו. צינור מים מורכב משני חלקים: הצינור המוביל למים והצינור עצמו. הם עשויים מחתיכה אחת ויכולים להיות באורך של עד 12 אינץ 'ויש להם מספר זרועות זכוכית מוערמות אנכית, אשר בדרך כלל מצוידות בחורים או חריצים נוספים לקבלת דיפוזיה מקסימאלית.

כדי להפוך את הדברים למעניינים יותר, חיבורי הזכוכית יכולים להיות זכר או נקבה, ואם בסופו של דבר הצינורות מזהים הפכים, אולי ניתן היה למצוא מתאם. כאשר אנו מדברים על חיבור חלקי זכוכית עם החלקים השונים של הצינור, זוהי המבנה הנפוץ ביותר, כאשר ראש הזכר מתאים לאחד משני החלקים: צינור הצינור והנקבה.

אחד הדברים הטובים ביותר בבונגים

הוא שניתן להתאים אותם לסגנון שלך ולהעדפות העישון שלך. צבע – בונג להחלפה הם ערך רב ויש להם מחיר וסגנון סבירים אם נבחרים שמתאימים לסגנון שלך. הם מציעים מגוון רחב של צבעים, משחור לבן לאדום וכחול לירוק וצהוב.

הם מציעים גם גלגיליות מוטבעות וכדורים המציעים מכה עדינה אך לעיתים קשה לנקות אותם

בחלקי מפתח רבים יש ידיות קטנות כדי לשלוף את פיסת המפתח מהחיבור ולמנוע הצטברות נוספת של המכה. אתה יכול גם לשים את היד שלך על נרגילה ולנער אותה בחוזקה, אבל אתה צריך לבדוק את הנרגילה בזהירות כדי למנוע שהיא תיפול בטעות לכיור.

צינורות ניקוז מביאים מי שפכים

כך שהקפאה בביוב אינה מהווה בעיה, אך לא רק צינורות במרתף או בעליית הגג אינם מבודדים מספיק מפני קור. צינורות ניקוז אינם מחזיקים מים ואינם בלחץ כמו צינורות מים, והקפאת פנים הניקוז אינה זהה לצינור ניקוז מים קרים או צינור מים חמים.

צינורות מים מרובי תאים נוטים להיות יקרים יותר מעמיתיהם הישרים

מכיוון שיידרש יותר מיומנות ואומנות לייצורם. ייתכן שהסיבה לכך היא שהצינורות חשופים ויכולים להיות יקרים אם עליכם לפתוח קירות, רצפות ותקרות כדי לבודד אותם כראוי, אך עבור קונים המחפשים מראה פשוט ומסורתי יותר, זו הדרך ללכת. צינור ישר של מים מחזיק פחות מים מכוס בבסיס הצינור, ולכן משתמשים רבים מעדיפים משקל קל יותר זה.

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד עובד בונג ולמה, בניגוד לאמונה הרווחת, אין הבדל בין צינור ישר לצינור מים מרובה חדרים. בונגים הם בעצם דרך להכניס יותר עשן לריאות, מה שגם הופך את העשן לנוח יותר לשאיפה.

הפרסומים הבאים מכילים מידע נוסף על קורוזיה בצנרת מים וניתן להשיג אותם מהסמל החיצוני של איגוד מפעלי המים האמריקני

אך כל מדריך מכיל אזהרה. הטענה כי השימוש בתוספים פלואורוסיליקט להפלרת מי שתייה מוביל לקורוזיה של צינורות מים אינה נתמכת על ידי המדע. אין להשתמש בצינורות עופרת בצינורות מים אלא אם כן נקבע בבירור כי כאשר הם נחשפים לעופרת, מיוצרים מלחי עופרת רעילים באספקת מים מסוימת. מסיבה זו, יש להגביל את השימוש בו במגע עם מי שתייה, אך לא לאסור אותו, והוא לא צריך להתחנן בשום צורה שהיא, גם אם הוא אינו מהווה איום ממשי לבריאות.

למרות שצינורות נרגילה שאינם מיועדים לשימוש בסמים מותרים

חנויות ראשיות רבות בארה"ב ובבריטניה מסמנות את הפריטים האלה כ"שימוש בטבק "ונמנעות מהמילה" בונג ", שהם מכנים טבק. המילה התאילנדית באונג מתייחסת לצינור או מקטרת במבוק, ולמרות שהבונג אינו טכני מכשיר לעישון סמים, נוצרו קונוטציות דמויי סמים סביבו. חיילים אמריקאים שנחשפו לצינורות מים פשוטים במהלך מלחמת וייטנאם השתמשו במונח כמשחק מילים על סנסקריט בהאנג (המפ). נרגילות משמשות בעיקר לעישון קנאביס, אך הן נפוצות יותר מהאגרטלים המוזרים – שנראים כמו צינורות באותו שם.

סוג מיוחד של צינור זה אינו יכול לשמש לצינורות מים מכיוון שהאבץ מחליד ופוגע בצינור וחוסם את המערכת כולה

צינור מים שנבנה במיוחד עם מסנני חלקיקים וסרטן פיזור גז יהיה ככל הנראה היעיל ביותר בנושא זה. נצפתה כי פליטת גז, או "צ'יפס", מפרקת עשן לבועות עדינות מאוד, מה שמגדיל את כמות החלקיקים באוויר ובכך הסיכון לשאיפה של כימיקלים רעילים כמו בנזן ועופרת.