אחת השיפוטים השגויים הגדולים ביותר במקצוע האינסטלציה היא איזה אינסטלטור יכול להיות. בעלי בתים לעיתים קרובות תוהים מה ההבדל בין אינסטלטורים לאינסטלטורים, אך יש הבדל בין השניים. אינסטלטורים עובדים לרוב כשרברבים ולרוב הם בעלי בתים או מנהלי בנייה שנכנסים כשיש מצב חירום לתברואה. הם מתמודדים עם מגוון בעיות הקשורות לתברואה, כמו נזילות במערכת התברואה, שירותים צפופים ובעיות אחרות בטכנולוגיית התברואה.

סוג אחר של אינסטלטור שמתעלמים ממנו הם אינסטלטורי הגז הטבעי המתקינים את צינורות הגז למחמם המים

צינור הביוב וציוד סניטרי אחר. תוכלו למצוא אינסטלטורים העובדים על מחממי מים, כולל מחממי מים גזיים, חשמליים ללא מיכל. אינסטלטורים יכולים להיות מעורבים גם בבניית מערכות מים וביוב כמו צנרת ביוב ומתקני טיפול במים. לדוגמא, חברת אינסטלציה תתקין חיבורי גז ותתקין מערכת מים או ביוב של בניין, וכן תתקן צינורות מים וצינורות.

ניתן להתייעץ עם אינסטלטורים גם בשלב התכנון של הפרויקט ולספק ידע מכריע בכדי להבטיח כי מבנים חדשים ותיקונים קיימים תואמים את צרכי הבניין ויושביו

כמו גם את ביטחונם וביטחונם. הרכוש שלך. לאינסטלטורים מסחריים יש גם אפשרות לעבוד במגוון תעשיות, מה שהופך להיות חשוב כשאתה עונה על דרישות חדשות כמו יעילות אנרגטית, איכות מים והגנה על הסביבה.

בעוד שפרויקטים שאנשי מקצוע עוסקים בהם הם בדרך כלל יקרים

מעט עבודת רגליים בבחירת חברת אינסטלציה יכולה בסופו של דבר לחסוך לכם אלפים. אם תתחיל בפרויקט עיצוב מחדש של מבנים גדולים או אם יש לך בעיות גדולות בענף האינסטלציה, תוכל לחסוך לעצמך הרבה צרות על ידי כך שתקדיש מעט זמן למצוא את האינסטלטור המתאים.

מומלץ לבדוק האם האינסטלטור אותו אתם מתכננים להעסיק עסק כבר זמן מה. אינסטלטור טוב יתן לכם הערכה של 2-3 השעות שיגיעו, כמו גם תג מחיר.

בעוד שרוב השרברבים מצפים שתשלמו ברגע שישלחו לך חשבון

שרברבים רבים דורשים ממך לשלם פיקדון מראש. עם זאת, הם יכולים להיות גמישים יותר ולשלוח אליכם חשבונית שתוכלו לשלם עבור עבודתכם, בתנאי ששילמתם את ההפקדות מראש או שילמתם את החשבונית בסוף היום. בעוד שרוב השרברבים מצפים לתשלומים ביום העבודה הראשון לאחר שליחת החשבון, הם עשויים לדרוש את ההפקדה שלך עבור כל עבודתם בתשלום מראש לפני שהם מרימים את האצבע. למרות שרוב האינסטלטורים מצפים ממך לשלם את החשבון כשהם שולחים את הראשון (בדרך כלל תוך מספר ימים מהגעתך), שרברבים רבים דורשים כי הפיקדון ישולם מראש ואז החשבון שלך ישולם לאחר העבודה.

זה מה שאתה מקבל כשאתה קונה ציוד חדש מאינסטלטור

כי הוא לא רק מוכר ציוד לבעלי בתים. עם רישיון כקבלן תוכלו להכיר את עסקי האינסטלציה ולהעסיק קבלנים. חלק מהשרברבים מחזיקים ברישיונות הכשרה נוספים ועשויים לעבוד אצל חברות אינסטלציה גדולות יותר כדי להרחיב את יכולתן. במקרים מסוימים חברת אינסטלציה קטנה יותר מנוהלת על ידי אינסטלטור מוסמך והם עשויים לעבוד בחברת הנדסה גדולה יותר או אפילו בחברת בנייה גדולה. זה יכול להועיל לך, מכיוון שאם החברה שלך עוסקת בעבודות אינסטלציה קטנות, אתה לא תקוע עם בעיות גדולות.

שכירת אינסטלטור טוב יכולה לקרות אם חבר או שכן בקרבתכם נאלצו אי פעם להתמודד עם אינסטלטור מסוים. אם חבריכם או מכריכם היו מעורבים אי פעם באינסטלטור המסוים הזה, העברה מהם יכולה להיות הפתעה במקרה הטוב.

למצוא אינסטלטור זה קצת יותר קשה

אבל גם כאן, בעלי בתים אחרים שהשתמשו בקבלן זה עשויים להיות הדרך הטובה ביותר למצוא אינסטלטור מכובד. במהלך בניית בתים חדשים, קבלנים כלליים וקבלנים ימליצו על אינסטלטורים שהם מכירים או עבדו איתם בעבר, והם ימליצו על אינסטלטורים איתם עבדו. עבור בתים חדשים שנבנים, סביר להניח שהקבלן הכללי או הקבלן ימליץ על אינסטלטור או אינסטלטור שהם מכירים או עבדו אצלם, או שלעיתים מומלצים עליו קבלן כללי.

אם אתה צריך לשכור אינסטלטור

חשוב לדעת איזה סוג איש מקצוע אתה מחפש. אם אתם מחפשים עבודות אינסטלציה באזור מגוריכם, חפשו צרכים ספציפיים ושאלו את המועמד האם הוא אינסטלטור מורשה או שיש לו ניסיון ורישיון מתקדמים הקשורים לחברות אינסטלציה.

יש להשלים קטע זה של הבקשה לפני שהאיש נסגר על ידי אינסטלטור. זו לא רשימה של כל המשימות שרברב יכול לבצע, אלא תיאור קצר של כל משימה שהוא יכול לקחת בה חלק. אין הרבה מהן, והן לא זהות למשרה מלאה עם אינסטלטור מקצועי או חברה פרטית.