הכן את עצמך לשלב הבא בקריירת האינסטלציה שלך עם קורס האינסטלציה שלנו. הכשרת הכנה זו נועדה לספק לאינסטלטורים הדרושים את הכישורים והניסיון לעסוק בקריירה במשרה מלאה כשרברב בארה"ב ובקנדה. זו תוכנית לארבע שנים עם משכורת שנתית של 50,000 $ והתמחות של שישה חודשים באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו, עם ניסיון של לפחות שנתיים באינסטלציה, בתוספת שישה חודשי ניסיון בעבודה בחברת אינסטלציה מקומית או אחרת. ארגון אינסטלציה מקצועי. הכשרת ההכנה והחניכה נועדה לספק את הכישורים, הניסיון והידע הדרושים בעבודות אינסטלציה, אינסטלציה ואינסטלציה הנדרשת על ידי אינסטלטור מתאמן.

זו תוכנית בת ארבע שנים עם משכורת שנתית של 50,000 $ והתמחות של שישה חודשים באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו, עם לפחות שנתיים ניסיון באינסטלציה ושישה חודשי ניסיון בעבודה אצל מקומי חברת אינסטלציה או ארגון אינסטלציה מקצועי אחר.

זו תוכנית בת ארבע שנים עם משכורת שנתית של 50,000 $ והתמחות של שישה חודשים באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו, עם לפחות שנתיים ניסיון באינסטלציה ושישה חודשי ניסיון בעבודה אצל מקומי חברת אינסטלציה או ארגון אינסטלציה מקצועי אחר.

כל התלמידים חייבים לסיים את הקורס כדי להיות מתקינים וכל הקורסים חייבים להסתיים בתורם. על התלמידים להשלים את כל כישורי הליבה של חניכות האינסטלציה, אך עליהם להשלים לפי סדר השלמתם: אינסטלטור, חשמלאי, אינסטלציה והנדסת חשמל.

קורסי התברואה המוצעים בימי הכשרת הקבלנים הם השתלמויות לאינסטלטורים מוסמכים. ניתן להגיש את אלה לאינסטלטורים ולתוכניות החשמל או לאחת מתוכניות ההדרכה לאישור.

קורס זה אינו חלק מימי הכשרת הקבלנים או מכל תוכנית הכשרה אחרת לאינסטלטורים או מהנדסי חשמל

קורס זה אינו קורס במשרה מלאה בצנרת, חשמל, תברואה או אינסטלציה. הקורסים אינם השכלה נוספת לציבור הרחב ואף לא לבעלי תואר ראשון בטכנולוגיית תברואה. קורסים אלה אינם קורס שלם, אלא קורס חלקי למספר מצומצם של אנשים.

זה יהיה קצת משוגע ומשאלת לב לתת לאינסטלטור שלוש עד חמש שנות הכשרה בשבוע

רוב השרברבים ישמחו להישאר מצטרפים לשזיפים, אך רבים רוצים להתקדם לשלב האחרון. תלוי בעוצמת ההדרכה במקום העבודה לאינסטלטורים טכניים, ההכשרה יכולה להימשך שנתיים עד חמש שנים. מי שמחפש תעודת תברואה באינטרנט יכול לצפות שיידרש כשנה עבור האישור.

בעוד שבתי ספר מקצועיים עדיין מעריכים את החוויה שלומדים שרברבים מניסיונם במקצועות האינסטלציה

עוזרים יותר ויותר הכשרה ואישורים באינטרנט. תוכניות אינסטלטורים מביאות יותר ניסיון – למידה מאשר לימוד ספרים – והקצב קל יותר ללמוד ולעיכול. קורס תברואה מקוון חדשני מפשט מושגים בסיסיים, אך יכול לארוך עד תשעה חודשים.

סטודנטים צריכים לצפות להשתתף בקורס אינסטלציה מקוון המכסה כל דבר

החל מקריאת דיאגרמות ותכניות וכלה ביסודות הצנרת והתקנת החשמל. לאחר סיום הקורס התברואתי, אתה זכאי לתחילת ריתוך. השיעורים כוללים הסרה, תיקון ושינוי התקנות מטבח, כמו גם כלים בסיסיים וטכניקות לתברואה.

יש לציין שלא כל חניכי האינסטלציה מציעים את ההכשרה הדרושה

כדי להפוך לאינסטלטור מורשה. לכן, הכשרה כמתקין אינה מספיקה, אתה זקוק לתעשייה – אפילו כישורים מוכרים. יתר על כן, רוב המדינות דורשות מספר מסוים של ידיים – ניסיון לפני שרברב מורשה, ועליך להיות מסוגל לעבור מבחן הסמכה. רוב האינסטלטורים שוכחים את האימון הזה במהלך האימון, כך שאם אתה מתחיל אימון מקוון, ייתכן שאתה בפיגור מאחור עם הניסיון שלך. לכן חשוב מאוד שתהיה לך את כל כישורי היזמות הנחוצים להתנהג ולעשות ככל שרברב יכול. אתה לא יכול פשוט לסיים תיכון ולהיות אינסטלטור, אז אתה צריך לעשות את תיאור הקורס הטכני כדי להעפיל. ללא תעודת יציאה מהלימודים הראויה, קשה מאוד להיות אינסטלטור או להיכנס למקצוע.

בקצב שלך

תלמד כיצד פועלים צינורות, שסתומים ואביזרים, כיצד לתקן ולהתקין מחממי מים, ברזים, מכשירי חשמל ועוד. קורסים לתברואה שימושיים לאנשים שרוצים להבין את יסודות התחזוקה, התיקון ופתרון הבעיות של מתקנים סניטריים מכל הסוגים.

כדי להפוך לאינסטלטור מורשה, על המועמדים לעבור קורס בטיחות שאושר על ידי המדינה המכונה קורס הסמכת בנייה OSHA 10. עליהם לסיים את קורס האינסטלציה וכישורי חשמל במשך שנתיים, חוג שקשור לעסקי חשמל ותקנות התברואה והחשמל הנוכחיות בוושינגטון. התלמידים לומדים את המתמטיקה של אינסטלציה, כיצד ליצור רשימות חומרים יעילות וכיצד לעבוד עם אינסטלטורים אחרים בתחומם. חקור את ההכשרה הדרושה לאינסטלטורים והתחל להיות מודע לסוג העבודה שעליהם לבצע, כמו גם לאחריותם ולאחריותם.