אני שונא לספר לכם את זה, אבל שיפוץ חדרי אמבטיה הוא רשת DIY הפופולרית ביותר, על פי האיגוד הלאומי למתווכים (NAR). בקנה מידה של אחד עד עשר, NARS מצאה כי בעלי בתים ששוכרים איש מקצוע לשיפוץ חדרי האמבטיה שלהם הם בעלי סיכוי גבוה פי 9.6 להסתפק בשיפוץ אמבטיה מאשר בעלי בתים שעושים את הפרויקט לבד. העלות הממוצעת של שיפוץ חדר אמבטיה היא 11,364 דולר, והטווח האמצעי מציע את התשואה הגבוהה ביותר בפרויקט של שיפוץ אמבטיה. חדר אמבטיה במחיר בינוני זה הוא חדר אמבטיה בעיצוב אוניברסלי שנחקר עבור דו"ח זה, עם מחיר חציוני של 2,843 דולר לבית עם שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד.

עלות חדר אמבטיה יכולה להשתנות במידה ניכרת בהתאם למקום המגורים ולהיקף השיפוץ. בהתאם לסוג העיצוב המחודש ואיכות הגימור, התשואה הממוצעת לבנייה מחודשת של אמבטיה היא 65%, על פי NARS.

העלות הממוצעת של חדר אמבטיה היא כ -2,000 דולר למטר מרובע, על פי הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה לעבודה. עלויות העבודה יכולות להגיע ל -1,500 דולר לדירת חדר שינה אחד, 3,200 דולר לשני חדרי שינה ו -4,300 דולר לדירות שלושה חדרים.

נתונים אלה יכולים לעזור לך לקבוע טוב יותר את ההחזר שתראה בחדר האמבטיה שלך

בהתבסס על סוג העיצוב מחדש. אם אתם מחפשים השראה בעת תכנון שיפוץ אמבטיה, Houzz מציע מגוון רחב של חדרי אמבטיה מעוצבים למכירה, כולל הפופולריים ביותר בין 1,500 ל -2,000 דולר למטר מרובע, בין אם אתם בונים אמבטיה מעוצבת מאפס או לוקחים אותה ל רמת ביצוע אחרת. בדוק את העסקת קבלן שיסב עבורך חדרי אמבטיה וחפש את ניסיונם ומומחיותם בתחום זה.

מדוע Houzz הוא הטוב ביותר לחוויית שיפוץ הבית שלך, עיין במדריך שלנו. אם התגעגעתם לאחד מפרסומי הבית האחרונים שלנו, תוכלו לראות את כולם כאן בבלוג שלנו או בקטע בתים חדשים בדף.

אם אתם עדיין לא יודעים

עליכם לגלות כמה אתם רוצים להוציא על שיפוץ האמבטיה שלכם. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על שיפור אחסון, תאורה וניקוז ועוד על הקפדה על אמבטיה משופצת שעוברת במבחן הזמן. לפני שאתה מרים את הפטיש או מרים טלפון כדי להתקשר לאומן שלך, הנה מה שאתה צריך לדעת על שיפוצים בחדר האמבטיה, כיצד הם יכולים למעשה להעלות את ערך הבית שלך וכיצד למקסם את הרווח משיפוץ חדר האמבטיה שלך. כעת, כשתדעו לתכנן ולתקצב המרות בחדר האמבטיה, תוכלו לקבל הצעת מחיר בחינם מחברת הסבה הקרובה אליכם.

לדוגמא, ברוב המקרים, ניתן לבצע תיקון של אמבטיות, ראשי מקלחת וחלקי אמבטיה אחרים בפחות מכמה אלפי דולרים. I # Ve מצא כי חדר אמבטיה לטווח בינוני יהיה בין PS300 ל- PS500 עבור בית עם שני חדרי שינה עם חדר אמבטיה עם אמבטיה ומקלחת.

העלות הממוצעת של שיפוץ האמבטיה האמצעית

היא קצת יותר מ- 21,000 דולר, על פי מחקר שנערך על שיפוץ אמבטיה בדאלאס – שכונות באזור. זה אומר לנו שאתה יכול להרוויח יותר מכמה אלפי דולרים משיפוץ חדרי אמבטיה. אם אתה בהחלט צריך לשפץ חדר אמבטיה בדאלאס, חדר אמבטיה לטווח בינוני יכול להניב תשואה של 72.7 אחוזים. ערכי הבית יכולים לעלות בצורה דרמטית גם עם חדר אמבטיה חדש, במיוחד אם הוא נמצא בשכונה יוקרתית.

העלות הממוצעת של חדר אמבטיה בגודל 5×7

היא כ -3,000 דולר, כולל אביזרים, חומרים ועבודה מקצועית. החלפת האסלה, הכיור, הכיור, האמבטיה והברזים היא מעט יקרה יותר ובדרך כלל עולה כ -10,000 דולר. בדרך כלל הם גובים בין 4,800 $ ל -15,500 $ עבור התקנת סוהר מלאה, תלוי בגודל.

אם אינכם מחפשים שיפוץ מלא

תוכלו לקבל רעיון קטן לעיצוב חדרי אמבטיה על ידי פשוט החלפת אביזרים ישנים ושינוי ערכת הצבעים במצעים וצבעים חדשים. יתכן שתצטרך להזמין מומחים שיעשו עבודות אינסטלציה וחשמל מורכבות, אך שיפוץ חדר האמבטיה שלך בדרך כלל חוסך לך כ- 50% מעלויות העבודה שלך. אם אתם מתרכזים בשיפוץ אמבטיה קטן, קבלן יכול לבצע עבורכם את הרחבת האמבטיה או את שיפוץ האמבטיה. תלוי כמה דברים אתה משנה בחדר האמבטיה שלך, על היזם לעבור את אותם השלבים כמו עם חדר אמבטיה גדול יותר.

אם אתם מחפשים שינוי דרמטי, אז שיפור רצפת חדר האמבטיה שלכם הוא הדרך הטובה ביותר. שיפוץ אמבטיה הוא אסתטי בלבד ומעלה את ערך הבית שלכם, אך עליכם להחליט האם ברצונכם לחפש נוחות או פונקציונליות בעת שיפוץ האמבטיה.

חשוב על חדר האמבטיה שלך כרהיט

לא רק כחלק מהבית ולא רק כחפץ בסלון. כשמדובר בשיפוץ אמבטיה, כדאי להימנע משינויים מיותרים בציוד התברואתי הקיים ובתכנית הרצפה שלך, מכיוון שככל שתבצע פחות שינויים, כך עלויות התברואה שלך יהיו נמוכות יותר. אם יש לכם חדר רחצה מלא זמין, התקציב שלכם יצטרך להיות מוגבל, אך שיפוץ חדר אמבטיה קטן יותר אומר גם שתצטרכו להיות אכזריים יותר בבחירת מה ברשימת המשאלות שלכם. הכרת העלויות שלך מראש וכיצד לשמור עליהן שליטה היא הדרך הטובה ביותר למנוע מהתוכניות להמרת חדרי אמבטיה.