בין אם אתם מתקנים צינור פגום ובין אם מזמינים שיפוץ מלא, אנו השותף הנכון לכל דרישות התברואה שלכם. תברואה ומיזוג אוויר Medic, Inc. כאן כדי לוודא שמערכת התברואה שלך עובדת בצורה מושלמת.

אנו מספקים שירותי תברואה חירום מהירים ואמינים וצוות הטכנאים המורשים שלנו יכול לנסוע איתך כדי לפתור את בעיות התברואה שלך.

אתה יכול להיות בטוח שכשאתה מתקשר לשירותי אופק

תקבל תברואה מהשורה הראשונה מהצוות המוסמך והמוסמך שלנו. אנו אינסטלטורים מוסמכים ומנוסים שיכולים לספק שירותים לחברות שונות ולעזור להם לעבוד בצורה חלקה וחלקה – ללא עלות. לכן, סמכו על שירות Horizon כאשר אתם מטפלים בבעיות המים שלכם.

וודא שהשרברב שלך מאומן היטב ויש לו את הידיים

על ניסיון – לטפל כמעט בכל דבר. יש מעט דברים בחיים שאינם שייכים ליד ביתך, אך בכל הנוגע לביוב תוכלו לסמוך על צוות האינסטלטורים הידידותיים שלנו. אתה יכול גם להסתמך על ראש המקלחת שלך לעבוד כמו שצריך, ואנחנו סומכים אותך על הצוות שיגרום לראשי המקלחת לעבוד כמו שצריך.

אינסטלטור מורשה תמיד יצויד בידע ובכלים הנכונים לבצע את העבודה. תוכנית אימונים אינטנסיבית מאפשרת לאינסטלטורים שלנו לבצע עבודות אינסטלציה לשביעות רצונם הגדולה ביותר של לקוחותינו.

אינסטלציה

היא משימה אשר חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע בעל הניסיון והמומחיות הדרושים. זכרו כי תצטרכו להזמין אינסטלטור שיהיה זמין למענה מהיר ויכול לעזור לכם באופן מיידי. אם קבלן האינסטלטור שלכם מציע שירותי מענה מהיר, יש סיכוי שהוא גם יספק לכם אינסטלטור מנוסה ומוסמך שיידע לעשות את העבודה. תהיו בטוחים שכשאתם שוכרים את האינסטלטורים המקצועיים שלנו לעבודתכם, תוכלו להיות בטוחים שהוא מבין את הקשיים הנגרמים כתוצאה מבעיות אינסטלציה בשטחים מסחריים.

בוני דודים ומתקני צנרת הם אינסטלטורים מכיוון שהם יכולים גם למנות עבודות אינסטלציה בין פעילויותיהם. הם עובדים על צינורות כחלק ממלאכתם והם עובדים עם צינורות בכל חלקי הדוד או מלאכת הצינורות.

אינסטלטורים

למשל, משתמשים במצלמות וידיאו כדי לחקור נזילות נסתרות ובעיות אחרות. הם משתמשים גם במשאבות הידראוליות בלחץ גבוה המחברות כבלים מפלדה לתעלה – פחות החלפת ביוב, והן משתמשות למשל במצלמת וידיאו לבדיקות. חיבורי הצינור קבועים בעזרת מתלי צינור או רצועה, אך ניתן להשתמש באביזרים אלה גם בחלקים אחרים של המערכת הסניטרית, כמו צינורות מים. צינורות פוליאתילן (צינורות PEX) הם פיתרון זול לחיסול הצורך בצינורות פלדה, צינור המים והשירותים הנפוץ ביותר בארצות הברית, בשל עלותם הנמוכה וקלות ההתקנה שלהם. לצינורות Pex יש גם שסתומי כיבוי משלהם כשאתה פשוט מכבה את המים במכשיר.

אינסטלטורים גם מתחזקים צינורות גז העוברים דרך בניינים מכיוון שלדלפי גז יכולות להיות השלכות מסוכנות

אינסטלטורים יכולים לתחזק כל קו גז שעובר בבניין, גם אם הוא נמצא במרתף, מכיוון שנזילת גז עלולה לגרום נזק לחלק הפנימי של הבניין ועלולה לגרום גם לדליפות גז בביתכם.

אם דוד המים שלך דולף או גורם רעש

אתה יכול לבקש מטכנאי חברת אינסטלציה לבצע תיקוני מים חמים או להתקין דוד. אתה יכול גם לתת לצוות חברות האינסטלציה שלך הזדמנות להזמין תורים לתיקוני ביוב וצנרת מים במשרד המקומי שלהם, בבית או במשרד שלך.

אם יש לך בעיה במתקנים הסניטריים שאינם ברשימה, תוכל לקבוע פגישה עם טכנאי התברואה המקומי במשרד המקומי שלך או בביתך או במשרדך.

סמכו על הצוות שלנו שיספק לכם את השירות והאיכות הגבוהים ביותר בתיקון הברזים והכיורים

כאשר הגיע הזמן לתקן את הבארות או להחזיר את דוד המים לקיבולת מלאה, תוכלו ליצור קשר עם הטכנאים המהימנים שלנו. אנו גאים להציע לכם מגוון רחב של שירותי תיקון אינסטלציה וחימום לבית או למשרד. לצוותנו ניתנת האפשרות לעזור בכל דבר, החל מקרעים בצנרת מים ונקזים סתומים ועד נזילות מים וצינורות דולפים.

אנו מספקים שירותי אינסטלציה וחימום לשעת חירום בכל שעות היום והלילה

כולל חגים, ואנו יכולים להציע לכם מגוון רחב של שירותי תיקון אינסטלציה וחימום לביתכם או למשרדכם ללא תשלום נוסף. בין אם אתם רוצים להחליף קומקום שבור, צינור מים דולף או כל האמבטיה או המקלחת שלכם, הצנרת או צינורות המים שלנו – שירותי חימום מהירים, אמינים וזמינים עבורכם. אנו ננסה לזהות ויזואלית כל נזילות במתקנים הסניטריים שלך, ואם אפשר, לתקן אותם באותו יום. אנו מציעים גם מגוון רחב של שירותי תברואה שאנו יכולים לספק בכל שעות היום והלילה, כולל חגים ציבוריים, ונבדוק הכל כדי לוודא שאין נזילות או נזק גלוי. כדי להבטיח תברואה מעולה בכל עת, אנו מסתמכים על טכנולוגיה מתקדמת, כולל ציוד היי-טק, ציוד תברואה מתקדם ושיטות תיקון מתקדמות. בעוד שאנו מרוצים מאיכות שירותי הצנרת, החימום ושאר התיקונים ללקוחותינו המבקרים אצלנו, בנוסף לשירות הלקוחות המצוין שלנו ולשירותים האיכותיים שלנו, אנו מבטיחים שהציוד שלנו יהיה במצב מושלם והכל נבדק ודא שאין דליפה ואין נזק גלוי.