מכיוון שהאוטומציה האלקטרונית חולשת במהירות על הקשת הרחבה של השוק, המורכבות של איסוף וניתוח הנתונים חווה צמיחה חזקה בשנים האחרונות. רוב שוק זה מציע כיום מכשירים בודדים המציעים מגוון מועט מבחינת נתוני המעקב. BioBit שואפת למלא את הפער בשוק זה על ידי אפשרות לקבוצות הדרכה ולצוותים לאסוף ולנתח נתונים בנפרד כיחידה.

גושי נוזל זעירים מועברים לצינור קטן באמצעות פיפטה

גלולה מיובאת בהקפאה מופעלת ומעורבת עם DNA (DNA). לאחר מכן יש לשלב את רצף ה- DNA בתא המארח באמצעות תהליך הנקרא טרנספורמציה, ובעצם נותן לתא את ההוראות הדרושות להפקת חלבון פלואורסצנטי ירוק באמצעות תעתיק ותרגום. כדי להכין את החלבון התלמידים פשוט מוסיפים את תבנית ה- DNA והמים למכונת FD-CF, מתבוננים בתגובה, מכניסים אותה לחממה לא יקרה ($ 30) למשך מספר שעות, מוסיפים אותה למכונת FD / CF ומסתכלים עליה. שוב לכמה שעות.

כדורי FD / CF קלים לשימוש לתלמידים בכיתה

מכיוון שהם פשוט צריכים להוסיף מים כדי לבטא מגוון חלבונים. כדי להכין את החלבון התלמידים פשוט מוסיפים את תבנית ה- DNA והמים למכונת FD-CF, מתבוננים בתגובה, מכניסים אותה לחממה לא יקרה ($ 30) למשך מספר שעות, מוסיפים אותה למכונה זו וצופים בה שוב לכמה שעה (ות. התא – המערכת החופשית מיובאת בהקפאה, ולכן היא נשארת יציבה עד להוסיף מים.

הציוד והציוד המיוחד הנדרש לביצוע ניסויים ביולוגיים פשוטים ביותר מותירים מורים רבים ללא אפשרות מעשית

המערכת – החיידקים – כוללת מספר שלבי הכנה ועיבוד מורכבים ודורשת יכולת להכיל חיידקים לאורך זמן ולהשאיר אותם בחיים. מערכת זו דורשת כמות גדולה של ציוד ורמת מומחיות גבוהה בבלימה ותחזוקה של חיידקים לאורך תקופה ארוכה. זה דורש כמה הכנות מסובכות ושלבי עיבוד, אך דורש מספר רב של כישורים וניסיון כדי לשמור על החיים לאורך תקופה ארוכה יותר.

פיתחנו סדרה של ערכות חינוכיות ידידותיות למשתמש העוסקות בבעיות אלה ממש

ערכת BioBits. הערכה משתמשת בשיטה פשוטה של 30 דקות לבודד DNA ממעטפת השיער של תא לחיים וכימיה ממוחשבת של PCR על בסיס חרוזי Ready-to-Go של Pharmacia המשלבים פולימראז טאק, טריפוספט דיאוקסינוקליאוטידי ומאגרים לתוך גלולה מיובשת בהקפאה.

הראשון

BioBits Bright, מכיל תבנית DNA מיובאת בהקפאה המקודדת חלבון שמפלר צבעים שונים באור כחול. לדוגמא, ערכת הבי ביטיס ברייט מכילה חלבון צבעוני פלואורסצנטי ייחודי המדגים באופן ישיר כיצד החלבון שונה מרצף ה- DNA המקורי. הראשון מביוטים אלה, שאנו מכנים "בהיר", מכיל תבנית דנ"א מקור פתוח מיובא בהקפאה, המקודדת חלבון שמפלר צבע אחר כאשר הוא מואר באור כחול, והוא מכיל את היכולת לקודד אותו במגוון רחב של צורות וגדלים שונים. בנוסף, כפי שנדון להלן ביחס לאיור. 2, בלוק החיישנים הדחוס (108) עשוי להכיל בלוק המרה אנלוגי לדיגיטלי הכולל מעגל שלוקח דגימה אקראית של אות החיישן וממיר אותו לאות דיגיטלי המבוסס על ערכים אקראיים, ומייצר "אות חיישן" הוא הפלט של נתוני חיישנים דחוסים. לדוגמא, בלוק חיישנים יכול לכלול זיכרון המקבל נתוני חיישנים דחוסים מבלוק חיישנים דחוס ושומר אותם ביחידת זיכרון נפרדת. ADC 112), הממיר אותות חיישנים מאותות אנלוגיים לאותות דיגיטליים המבוססים על ערכים אקראיים ליצירת אותות חיישנים שהם הפלט של נתוני חיישנים דחוסים, וניתן לעבד את נתוני חיישנים דחוסים אלה לפני שליחתם למכשיר מחשוב.

הדבר המדהים ביותר בפרוטוקול המדגם

הוא שהוא מאפשר לחיישן לאסוף מידע מאותה דלילה ביעילות רבה מבלי לנסות להבין את האות. פרוטוקול המדידה של CS מתרגם את הנתונים האנלוגיים לצורה דיגיטלית שכבר דחוסה, כך שניתן לקבל אות ברזולוציית-על מכמה חיישנים לפחות.

BioBitwants ידועה כחברה חדשנית המספקת ציוד כושר מהדור הבא המבוסס על צוות – גישה ממוקדת לעיצוב, פיתוח, שיווק ומכירות. ביוביט רוצה ליצור מוצרים ושירותים שיוצרים בסיס לקוחות נאמן שממשיך לחזור ככל שאנו מביאים יותר מוצרים לשוק.

ביולוגיה מתפתחת

אך כך גם הוראת הביולוגיה, ומערך כיתות חדש, שפותח בחלקו ב- MIT, משתמש בשיטות מתקדמות בכדי להציג לתלמידים את יסודות ה- DNA ללא מהומה או מהומה – פשוט להוסיף מים להקפיא – כדורים מיובשים. ערכות ביוביט מיועדות לתלמידים ומורים ללא הכשרה ביולוגית מוקדמת.

העמדת BioBits לרשות הסטודנטים של ימינו יכולה לעורר עניין בביולוגיה בגיל צעיר ואולי אפילו להפנות את התלמידים לקריירה במחקר צבאי

באתר החברה נכתב כי מפעלי ביוב הממלאים את היישומים ממליצים לקחת כמה דגימות בשבוע ולהחזיר אותם לניתוח. בעוד שבי-ביטים הופכים פופולריים יותר ויותר, החידוש נובע גם ממחקר ממומן ממשלתי של משרד המחקר של הצבא (ARO).