כשאתה חושב על המילה "אינסטלטור", אתה יכול לדמיין צינור פרוץ דולף מהברז שלך, או שירותים שלא עובדים כמו שצריך. אם אתה בוהה בביוב חסום או בצינור דולף, ייתכן שתרצה שחבר אינסטלטור יתקשר ויבקש ייעוץ בחינם.

לא משנה למה אתה זקוק לאינסטלטור

זה חכם לדעת מתי אתה מחפש אחד ואיך לקבוע מתי עליך להתקשר אליו. אם אתם מעוניינים בתהליך הגיוס, תוכלו למצוא אינסטלטורים שעושים עבודה באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. כשאתה מדבר עם אינסטלטור פוטנציאלי על עבודה, זכור לקבל הצעת מחיר וודא שהצעת המחיר היא בחינם.

לאחר סיום העבודה ואתם עדיין בבית, האינסטלטור יכול לשנות את המספר לכל מספר במספר הטלפון שבחשבונית.

במקרה חירום

אתה עשוי לחשוב שאינסטלטור שמוכן לעשות ביקור בית מהיר יעשה את העבודה. גם אם אין לכם אינסטלטור בחיוג מהיר, יש לנו אחריות לנדמרק הבית, אשר יכולה לעזור לכם למצוא מאות אינסטלטורים. כשאתה מתקשר לאינסטלטור מקובל כי הצרכנים דורשים מחיר אומדן. אתה משלם את מה שאתה משלם בדרך כלל אם הבעיות התברואתיות שלך היו מאובחנות ומתוקנות, אבל אתה גם משלם כמה או פחות במידת הצורך במידת הצורך.

אתה יכול לשאול את המשפחה והחברים שלך כמה הם משלמים עבור אינסטלציה אם הם נתקלים בבעיה. השאלה היא, איך אתה יכול להיות בטוח שהשרברב שאתה שוכר הוא המתאים לך ביותר?

בתחומי שיפוט מסוימים נדרשת רישיון לאינסטלטורים

אך הדרישות משתנות ממדינה למדינה, וחלק מהשיפוטים אינם חוקים. כדי להבטיח ביצוע באיכות גבוהה, עליכם לבחור בקפידה אינסטלטור, במיוחד אם האינסטלטור שאיתו אתם מדברים אינו מורשה או מחויב באזור מגוריכם. Spaulding גם מזהיר כי אם תנסה לחסוך כסף על ידי שכירת שזיפים למשרות חלקיות מחוץ למעסיק שלך, הם לא ירשימו אותם. כדי להפוך לאינסטלטור מיומן נדרש שנים של הכשרה וניסיון; שרברבים פוטנציאליים חייבים לבלות ארבע עד חמש שנים כחניכות בתשלום, תוך שהם לוקחים שיעורים ומיומנויות כמו קריאת עיצובים בכיתה. שים לב שעליך לעבוד לפחות שנה במתקן מגורים כגון בניין מגורים או משרדים. חניכים העובדים בצנרת מפוקחים על ידי אינסטלטור מוסמך או שהם עובדים במתקני מגורים המוסמכים על ידי אינסטלטור.

הם כשירים לעבוד בכל שלבי הצנרת ועבדו לפחות 1,900 שעות בשנה כשרברב, אינסטלטור או אינסטלטור חניך במשך שש שנים.

אינסטלטור יעבוד בדרך כלל בפרויקטים גדולים של בנייה ויהיה עליו לקרוא תוכניות בנייה המפרטות את מיקומי הצינורות והמתקנים בכדי לעמוד בדרישות הפרויקט וכן בדרישות הספציפיות של כל פרויקט

הם צריכים גם להיות בעלי הבנה מתמטית טובה בעבודה על בניינים חדשים, והם זקוקים ליכולת לחשב, למשל, את נפח הנוזל שצינור מסוים יכול לשאת, או את אורך הצינורות הדרושים לעבודה כדי להיות נכונה. נמדד. אינסטלטורים עובדים במקצועות החל מצנרת מים גדולה בבניינים ועד מקררים קטנים עם צינורות מים.

בסך הכל

אינסטלטורים אומרים שהדרך הטובה ביותר לנקות ניקוז סתום היא שילוב של לחץ מים, לחץ ובקרת לחץ, כמו גם כמות טובה של לחץ. אם בסופו של דבר יש לך פקקים או פקקים שיש לך, עיין במאמר שלנו "כיצד לנתק את ניקוז המטבח שלך." אף אחד מהטיפים האלה לא עובד כדי להיפטר מצינורות סתומים, ואם הם לא עובדים, תצטרך להתקשר לאינסטלטור מקצועי. השתמשו בנחש וטבלו את הניקוז והסירו את הגושים עד שתגיעו אליו, אך רק אם הם עמוקים מדי.

בעוד שרוב השרברבים אינם זקוקים לתואר אקדמי, הם עוברים הכשרה של שנים בכדי להשיג רישיון מלא. ישנם אינסטלטורים רבים שהם "מקצועיים" מספיק בכדי לעבוד איתך ולהבטיח את עבודתך.

מספר האנשים שמוכנים לעבוד בתחום הבנייה תלוי בבריאות הכלכלה. הלשכה לסטטיסטיקה לעבודה צופה עלייה של 4.5% במשרות הבנייה בשנת 2014, בהשוואה ל -4% בשנת 2013.

לחץ המים השתנה לפתע ואתה זקוק לאינסטלטור כדי למנוע נזק מבני לביתך. ההתייחסות לאינסטלטורים היא אחת הדרכים ההגיוניות ביותר לפתור את הבעיה ולמנוע אובדן חיים ורכוש, כמו גם בעיות בריאות ובטיחות.

אם אתה מוצא אינסטלטור אמין

שמור אותו לעצמך, ובעלי בתים רבים למדו את הלקח הזה בכל הנוגע לאינסטלציה. כדי להעפיל כשרברב ברמת נסיעות בוושינגטון, עליך להתחיל את המסע שלך כשוליה באחד מבתי הספר לתברואה הטובים ביותר במדינה. לחלופין, מתאמנים יכולים להשתתף בתוכנית ההסמכה המתאימה לאינסטלטורים (FPC) של מכללת מדינת וושינגטון. יש מערכת יחסים טובה עם בית הספר האינסטלציה המקומי שלך עם הצוות שלו והקהילה המקומית.