מומחי השירותים שלנו כאן בשבילכם ואתם נהנים משירותי תיקון השירותים הטובים ביותר שקיימים בארצות הברית ובעולם. אינסטלטורים מקצועיים מציעים תיקוני שירותים להסרת פקקים עקשניים ולהחלפת חלקים שבורים ובלויים.

אינסטלטורים רבים גובים תשלום אחיד עבור תיקון שירותים סתומים

אך אם אתם במצב מקלים, תוכלו לנקות את ניקוז האסלה במחיר קבוע של 220 דולר. עבודות השורש באינסטלציה וניקוז מבוצעות על ידי אינסטלטור מוסמך ביותר. אינסטלטורים בחברת Henderson Brothers Company Incorporated יכולים לתקן ולהסיר עבורך תיקוני שירותים ובעיות התקנה במהירות. אם אתה חושד שהאסלה שלך מקולקלת, אל תהסס להתקשר לאחד האינסטלטורים המוסמכים שלנו שיוכל לעזור לך. עלות תיקון האסלה תלויה במה בדיוק לא בסדר בשירותים, כמו דש שבור או רצפה דולפת. בעיות בשירותים עלולות להיות מסובכות ובמקרים מסוימים יש להשאיר למומחים לתקן מתקנים סניטריים.

אנא צרו קשר עם השרברבים שלנו

כדי ללמוד עוד על שירותי תיקון והתקנת השירותים שלנו. התקשרו אלינו עוד היום, הרימו טלפון, מלאו את הטופס בצד ימין ואנחנו נתקן אסלה סתומה או פועלת תוך זמן קצר. שירותים חדשים יותקנו בזמן ליום ההולדת שלכם או לאירועים מיוחדים אחרים, כמו מסיבת יום הולדת או חתונה.

אם האסלה שלך עולה על גדותיה

דולף, פועל כל הזמן, קשה לשטוף או שיש לו בעיות אחרות, השרברבים המנוסים שלנו נמצאים שם כדי לתקן אותם. אנו מציעים הצעות שנחשבות לנו חשובות לתפקוד האינסטלציה שלכם ואנחנו נעשה את כל הדרוש. בכל הנוגע לתיקון שירותים, אנו לא מבזבזים זמן כאשר מתרחשת בעיה קשה בשירותים והשרברב שלנו זמין 24 שעות ביממה כדי לסייע לנו. בין אם מדובר בשירותים צפופים, בשירותים דולפים או בשירותים שאינם מעודכנים ובין אם במיכל שלכם נגמר או שבשירותים יש בעיה אחרת, תוכלו לגלות מה השתבש ולקבל תיקוני שירותים מקצועיים תוך זמן קצר.

אמנם איש מקצוע לשיפור הבית שלך יצטרך לרכוש חלקים

מה שעלול להאט את התיקון, אך האינסטלטורים שלנו מסוגלים להחזיק את החלקים לתיקון האסלה שלך במהירות. האינסטלטור שלנו ינהג כאילו אין צורך בחלקים בכדי להבטיח שתיקון השירותים יתבצע במהירות ובצורה נכונה.

עם זאת

לפני שאתה מתקשר לאינסטלטורים שלנו, ישנם הרבה תיקונים פשוטים שניתן לבצע עבור בעיות שירותים רגילות. בעזרת מעט עזרה תוכלו לפתור בעיות כמו ניתוק אסלה, תיקון שירותים שפועלים כל הזמן או תיקון ידית סומק רופפת או מושב אסלה. ישנם גם כמה תיקונים פשוטים שאנו יכולים לבצע, כמו שירותים סתומים, שירותים פועלים וקיבוע ידיות סומק והתאמת מושבי אסלה. אם אתה שם לב שמנוף ההדחה רועד כל הזמן כשמנסים לשמור על שירותים פועלים, אתה יכול להתקשר לאחד האינסטלטורים המורשים שלנו בקולומבוס כדי לעזור לך למצוא את הנזילה או את החלק הפגום ולתקן אותו. בזמן שאתה מחכה לאינסטלטור, רצוי לכבות את אספקת המים לשירותים שלך כדי למנוע נזק נוסף. תיקון מיכל שירותים דולף או שסתום שטיפה יכול להיות מסובך, ואם אף אחד מהפתרונות לא עובד, השאיר את העבודה למומחה. בהחלט יש כמה תיקונים בשירותים העשויים DIY שתוכלו לעשות בהתאם למיומנותכם וביטחונכם העצמי.

אם אתה מתמודד עם נייר טואלט עיקש

אתה יכול לפנות לניקוי ניקוז כימי שמשמיד את מתקני התברואה הפנימיים שלך. אם אתם זקוקים לתיקון שירותים, התקשרו למקצוענים שלנו ב- The Instumber של Len, אך אנא אל תניחו שלט "מחוץ לשירות" על הדלת, פשוט התקשרו אלינו או צרו קשר באינטרנט. אתה יכול גם להתקשר אלינו אם יש צורך בתיקונים או החלפת שירותים באזורי Mesa, AZ ובסביבה.

אם האסלה שלך סתומה, באופן חלקי או מלא, האינסטלטורים שלנו יציעו שירותי תיקונים להסרת פקקים עיקשים שלא תוכלו לתקן בעצמכם. אם הסתימה רצינית, אינסטלטור יכול לתקן את הניקוז ולעזור לכם לנקות את המצב.

אם יש לך שירותים חדשים שעובדים

הבעיה במתקנים הסניטריים יכולה להיפתר תוך מספר שעות בלבד. האינסטלטורים שלנו מעריכים את המכשיר כדי לאבחן את הבעיה, ואז פונים לעבודה להתקנת חלקי חילוף באיכות גבוהה ושירותים חדשים כדי להחזיר את חדר האמבטיה מיד. אנו מבצעים את כל התיקונים הדרושים והחלפת חלקים לתיקון מתקני שירותים דולפים או פועלים. כל הכלים שאתה צריך הם מאותה האיכות, כולל עגלת הכלים המודרנית שלנו, המצוידת תמיד בכל חלקי האסלה שאתה זקוק לה, כך שתוכל להגיע באותו יום לביצוע רוב תיקוני האסלה.

אנו מבצעים גם החלפות שירותים רבות

כך שאם בעל בית מחליט להחליף את השירותים שלו, אולי בשירותים יעילים יותר, אם השירותים פשוט לא ניתנים לתיקון, התקשר אלינו. לפעמים שירותים ישנים מאבדים כוח או שבעלי בתים מתקשים בשטיפה לא שלמה, ובמקרה זה זו החלטה נבונה להחליף את השירותים. אנו לא מציעים להחליף שירותים אם הפתרון הוא הבעיה היחידה, אך אנו נעבוד איתך על מנת לתקן זאת.