תיקון ברזים

אני אראה לך כיצד לאתר נזילות וכיצד לתקן כמה מהגורמים השכיחים ביותר לדליפת ברזים. המשך לקרוא כדי ללמוד את הצעדים שאתה צריך לנקוט בכדי לבצע תיקון בעצמך או לקבוע אם יש צורך בתיקון או החלפה על ידי איש מקצוע. בואו נראה איך תיקנתי את כיורי ה- F של המטבח שלי ואת מצב הדליפה שלו לפני שתיקנו אחד משלי. הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא למצוא את חלקי החילוף המתאימים לסינדר הדולף שלך.

החלקים לתיקון הברזים הם קטנים מאוד ויכולים לרדת לטמיון מהר מאוד

לכן, שים מגבת מתחת לכיור כדי לתפוס אותם לפני שתתחיל לפרק את הברזים. אם אמצעי זה לא עובד, כבה את המים בבאר שלך ופירק את כיור ה- F ואת כיור ה- F כמתואר לעיל כדי לחפש לכלוך או מנקי F מאובקים. לאחר החלפת החלקים השחוקים והרכבה מחדש של כיור ה- F, הניחו מטלית מעל הסנפירים הנוטפים ופתחו את שסתום הסגירה למים כדי לרוקן את כל הלכלוך שהוסר במהלך הניקוי או הבדיקה.

אם הכיור שלך מעל גיל 10 או שהתיקון הקודם פשוט לא תיקן בעיה פנימית עמוקה

ייתכן שתזדקק למידע נוסף על החלפת הברז. מצד שני, עלות תיקון כיור F ישן או F- כיור ישנה במקרים מסוימים זולה יותר מהחלפת פיסת פינץ 'כיור פגומה במקום לנסות לתקן אותה. במקרה זה, אם תחליף אותו בכיור חדש וערכת תיקון F- כיור במקום הישנה שניסית לתקן את הברזים, ייתכן שיהיה צורך לקבל מידע נוסף על חלקי חילוף הבאר. האחים הופמן אינסטלטורים, קראו את קריאתנו למידע על מספר העכברים, הזבובים והנמלים הנמשכים על ידי כיורי F / ברזים דולפים, כמו גם עלות הטיפול במזיקים אלו, שכולם יקרים לכם יותר מאשר תיקון ה- F או כל אחד מהברזים האלה.

זכור שתהליך התיקון משתנה בהתאם לסוג זרבובית הכיור

לכן, עיין בכמה מהתיקונים הנפוצים הקשורים לכיורים בחדרים שונים בביתך כדי לחזות טוב יותר אילו סוגי תיקוני ברז עשויים להיות נחוצים ולבצע את העבודה בצורה חסכונית. אתה יכול לעקוב אחר הטיפים שלנו להפסקת ברזים דולפים ולהרגעת צליל כיור F מטפטף כדי שתוכל לבצע תיקון.

טכניקות וכלים לתיקון משתנות לפי סוג הברז, אך ישנם כמה כללים ורשימות מסירה החלים על מרבית ברזי הכיור למטבח.

מתקני קידקו מספקים תיקוני ברזים אמינים בצפון וירג'יניה

כולל שירותי ניקיון, ניקיון ואינסטלציה. אם אתה זקוק לתיקון הכיור שלך או לבעיה אחרת בצנרת בביתך, התקשר לשירות האינסטלציה שלנו. התקשר לאינסטלטור האמין שלך ואנחנו נעזור לך בהקדם האפשרי אם אתה זקוק לכל מקום בצפון וירג'יניה. כשמדובר בתיקונים סניטריים, כל השרברבים שלנו מאומנים ומורשים לתקן מתקנים סניטריים. אינסטלטורים קידקו מתנהגים בהתאם לשירותי התברואה שלנו, המתקנים את כל סוגי הברזים, כולל כיורים, שירותים, אמבטיות, ראשי מקלחת, כיורים וציוד סניטרי אחר.

אם אתה מתקן ברז דולף או שבור, אתה יכול להתקין כיור חדש או ברזים חדשים בחינם. אם אתה פשוט מתעלם מהתיקון הנוכחי שלך או מהתיקון הלא יעיל שלך, אנו יכולים לעזור לך בהחלפת ברז בהקדם האפשרי.

אם אתה זקוק לעזרה עם דליפת ברז

החלפת ברזים או שירותי תברואה, אנו יכולים לעזור. אם המזרקות הדולפות שלך מטפטפות, או אם הברזים שלך נשברים פתאום ומים מתיזים על פני השיש והקירות שלך, ניתן לענות על כל צרכי תיקון הכיור שלך. התקשר לאינסטלטור בטלפון 314 – 664 – 3011 כדי לתקן או להחליף תנור דולף או צור איתנו קשר באמצעות הטופס המקוון שלנו.

שירות תיקוני הברזים שלנו מאפשר לכם לתקן ברזים דולפים או נוטפים או באר סתומה בסיד

מצטברים מים קשים. אנו יכולים לתקן או להתקין כל מותג או סגנון, כולל נירוסטה, נחושת, אלומיניום, זכוכית, קרמיקה ונירוסטה. אם הדליפה שלך נגרמת על ידי סיד בבניין או על ידי החלפת מכונת כביסה, הנה כמה הנחיות לתיקון ברז מטפטף. על ידי תיקון מקלחת טפטוף לכיור או למקלחת – מזרקת מים, אנו יכולים להתקין או לתקן את כל המותגים והסגנונות, כולל משטחי גרניט, שיש, גרניט, חרסינה, קוורץ, אבן, עץ, נירוסטה וזכוכית. עם מקלחות וברזי טפטוף קבועים, בעלי החיים מפורקים ומפורקים כדי להחליף את כל החלקים כמו מכונות כביסה, אביזרי מים, ברזים, צינורות, ציוד סניטרי וסניטרי.

אם הברז שלך זקוק לתיקון

עדיף להתקשר לאינסטלטור בהקדם האפשרי. אתה מתקן את בעיית נזילת המים שלך במהירות ובמחיר טוב ויכול לדעת בקלות אם עדיף לתקן את הברז או פשוט להחליף אותו לחלוטין. אם אתה מעדיף להסתדר בלי DIY, הזמין אינסטלטור אמין ומורשה לתיקון כיור דולף או באר מים.

מאמרים נוספים:

דילוג לתוכן