כשמדובר בכיורים במערב קובינה, קליפורניה והסביבה, אני חבר שלך – אינסטלטור. אם מותקן כיור או ברז חדש לעדכון עיצוב הצנרת שלך, השרברבים שלי יעשו זאת. בין אם אתה שולף את הכיור שלך, בתוך – קופסה או אפילו שולף – החוצה – את – המזרקות – ו – שופך – את זה – הכל – על – תנור הכיור שלך, האינסטלטורים שלנו מכירים את כל ההיבטים של הכיור והפינט. לתקן והם להוטים להתעדכן בכיורים / חרירי הטרנדים האחרונים.

אם אתם בשוק אחר כיור או ברז חדש עם מראה מעודכן, עיצוב סניטרי חדש או אפילו זרבובית חדשה לגמרי, השרברבים שלנו יכולים לעשות את העבודה בשבילכם.

אם אתה זקוק לשירותי תיקון לכיורים וברזים

אנו נעשה את עבודות הצנרת והתיקון שלך על הכיורים או הברזים שלך במידת הצורך. אנו נמפה את הצנרת של ביתכם, נמצא את המיקום הטוב ביותר עבור הגופים החדשים, נוודא שהם מותקנים ופועלים כמו שצריך ונוודא שהם עושים זאת כמו שצריך. האינסטלטורים שלנו מנוסים וייעצו לכם בכל פרויקט התקנת בית ויעזרו לכם לדעת כי הכיורים או הבארות שלכם מתקנים כראוי.

במקרה של כיור או אמבטיה סדוקים או שבורים

אנו רוצים להעצים בעלי בתים לבצע את התיקון בעצמם. אם אתה מעז בפרויקט DIY לתקן או להחליף כיור, אין משימה שדורשת יותר מכמה שעות מזמנך ומעט כסף. בין אם אתה צריך להתקין כיור בית חווה חדש במטבח שלך או לתקן את ברז האמבטיה שלך, השרברבים שלנו לתיקון הכיור והכיור שיטפלו בצרכי התברואה שלך. אנו מתגאים בכך שאנחנו עוזרים לבעלי בתים מקומיים בסנט לואיס בבעיות אינסטלציה, ואנו נספק שירותי תיקון אינסטלציה באיכות הגבוהה ביותר בעת הצורך בצפון וירג'יניה. בין אם אתם מחליפים הפסקה בכיור או מזרקה מיושנת, המומחים ב- Meetze אינסטלציה יכולים לעשות את העבודה בשבילכם. או שאתה פשוט רוצה מיקומים חדשים לביתך, אנו נדאג לכל דרישות התשתית שלך, החל בצנרת וכלה בתיקוני תברואה.

אינסטלטורים של קידקו הם אינסטלטורים מקצועיים מנוסים אשר יכולים לבצע כל מיני תיקונים בכיורים

כולל ניקוז שבור, פקקי ניקוז דולפים, ברזים שבורים וכיורים ונקזים שבורים. אנו מוכנים לגלות אילו בעיות יכול להיות לכיור או למתקנים הסניטריים שלך.

Kiddco אינסטלציה תעזור לך בכל סוג של שירות אינסטלציה שתזדקק לו

כולל הכיור שלך ב Leesburg, הכיור Chantilly ותיקון. בדאוני אינסטלטור וחימום ומיזוג אוויר אנו מספקים מומחים בעלי שם להתקנה ותיקון של כיורים, אשר יכולים להיות קו ההגנה הראשון שלכם מפני כל סוגי הכיורים ובעיות סניטריות. אם אתם זקוקים לתיקון כיור וברז בסנט לואיס, סמכו על הצוות המנוסה בצנרת Meetze. Plature אינסטלציה חתימה עוזר לכם לקבל מתקני שטיפה ותיקונים מומחים ידועים.

עבור חלק קטן מהעלות של החלפת צבע

שחזור, תיקון, צורה מחדש, חידוש ושחזור המומחים שלנו לשיפוץ מטבח וחדר אמבטיה באופן מקצועי בכל סוג של משטח, כולל כיורים, שירותים, ארונות, מכשירי חשמל, רצפות, קירות, תקרות ועוד. אם משהו סתבר, נסדק, נסדק, נשרט, הוכתם, נשרף או דהוי, אנו יכולים לתקן אותו, לצבוע אותו מחדש כדי לשמור על ניקיונו, לצבוע אותו מחדש לאחר ההסרה ואז להבריק אותו שוב. באמצעות שירות התיקונים שלנו תוכלו לתקן את האזור הפגוע בקלות, גם אם הנזק נעלם לפרק זמן מסוים, כמו כמה ימים ואפילו שבועות. עבור חלק קטן מעלות ההחלפה משפצי המטבחים וחדרי האמבטיה שלנו יצבעו מחדש באופן מקצועי, ישחזרו, יתוקנו, יעצבו מחדש, יחיו את כל המשטחים, כמו כיור, מקרר, כיריים, תנור, מקרר, מקפיא, מדיח כלים, מכונת כביסה וכו '. כמו גם כל משטחים אחרים שתזדקקו להם. עלות תיקון חדר האמבטיה או המטבח תלויה במידה רבה בסוג הבעיה בה אתם חווים ובחלקים הנחוצים לתיקונה. זה יכול להיות קשה לחזות מראש מה יעלה תיקון, כי זה תלוי בבעיית הברזים הקיימת. אם אתה בסדר לתקן ואין עלות נוספת, שאל את השרברב שלך כמה ההבדל יהיה אם התקנת כיור ו / או באר חדשה. אז אם אינכם מרוצים מתיקון הכיורים, תנו לטכנאים המיומנים שלנו לעזור לכם היום.

אנו יכולים למצוא משטחים התואמים את צבע הכיור שלך

ולתקן שריטות וסדקים קלים במחיר נמוך. אם הבעיה מורכבת יותר, אחד האינסטלטורים המנוסים שלנו יכול לתת לכם תיאור מפורט יותר של הבעיה כמו גם תוכנית תיקונים מפורטת. אנו נתקן את הכיור הישן שלך לפני המועד האחרון ונחליף אותו בכדי חדש במידת הצורך. לכיורים שדורשים עבודה גדולה יותר, ערכת תיקון המיוצרת במיוחד לשיקום כיורי חרסינה עשויה להיות שווה את העלות.