בעלי בתים רבים חוששים מהרעיון של ביצוע צינורות מים ועבודות ביוב, אך צינורות נחושת מתקנים במהירות ועולים פחות מתיקוני צנרת ביוב.

כאשר אתה מבצע תיקון צנרת בפעם הראשונה, האישור שלך מושך, יש לתזמן את בדיקת הצינור מחדש ולבצע תיקוני צנרת.

הקבלן שהוזמן חייב לחפור תעלה

כדי לתקן או להחליף את הצינורות החיצוניים, אחרת הצינור הישן יפרוץ את ציוד הביוב נטול התעלה. ואז השרברב חותך חלק מהצינור ומחליף אותו בחתיכה חדשה. הצינור החדש מונח ישירות מעל לזה הישן, ומערכת ניקוי הצינורות הקיימת, שנמצאת בדרך כלל מחוץ לבית, נקישה כדי להחזיר את צינור הניקוז בפנים.

אם חיבור הצינור דולף, עליכם להשתמש באפוקסי, כאשר שני החלקים מחוברים באמצעות חיבורי הברגה עשויים פלדה. לאחר הוצאת הצינור הפגום, וודא כי חיבור הצינור מאובטח כראוי עם ה- PVC הקיים וחתוך אותו.

אם הדליפה היא מחיבור פגום, מהדק תיקון צינורות, המכונה גם "שרוול צינור", הוא פיתרון יעיל. אם אתה גר באקלים שבו הצינורות שלך עשויים להקפיא, תמיד כדאי שיהיה כמה בהישג יד במקרה כזה.

אם ברצונך לקבל הצעת מחיר עבור בטנה חדשה

אנא בקר בדף יצירת הקשר שלנו לקבלת מידע נוסף. אם אתה זקוק לתיקון צינורות, החלפת צינורות ניקוז או כל שירות אחר עבור הצינורות או צינורות הניקוז שלך, תוכל ליצור איתנו קשר כדי ללמוד עוד כיצד נוכל לעזור לך.

כדי לעזור לך לתקן ולהחליף צינורות PVC, תיארנו חמש דרכים בהן תוכל לתקן או להחליף את הצינורות שלך. להלן חמש דרכים לתקן / להחליף צינורות PVC, החל מהמהדקים וצינורות הסיבים האופטיים וכלה בצינורות. על מנת להקל על התיקון והחלפת צינורות ה- PVC, תארנו אותם בהרחבה בהמשך.

אינסטלטורים מקצועיים מאומנים ומנוסים בביצוע תיקוני צנרת לחץ בדרכים שונות כדי לכבות את המים בבניין שלכם. סילון-סילון היא שיטה חסכונית לניקוי צינורות, אך היא עלולה לגרום נזק רב לצינור.

כפי שמוצג בפרויקטים למטה

ניתן לעשות זאת על ידי איטום מפרקים, סתימת נזילות ומילוי חללים במעין צינור או מבנה מי גשמים. צינורות מים וביוב עוברים דרך הנכס ויש להחליפם או לפתחם מחדש בשלב מסוים. הנזק שנגרם לפני תיקון הצינור יכול לא רק להיות מכוער, אלא גם אפשרות חסכונית – יעילה ועמידה לאורך זמן לתיקון הצינור שאינו מחובר לחפירה. סמכו עלינו וידעו כי תוכלו ליהנות גם משירותי הצנרת המקצועיים שלנו, כמו גם מהידע והניסיון הרב שלנו בתיקון צנרת ואינסטלציה.

לאחר סיום העבודה

יש לכם מערכת צינורות עמידה ואינה נסדקת או מחלידה. אם הצינור הפוגע הוא צינור ביוב ואתה צריך לתקן או להחליף צינור מים או ביוב שנזל מדף בטון, הדברים נעשים הרבה יותר קשים. על ידי הזזת הצינור, ניתן להעמיס אותו בכבדות כה רבה עד שיכולה להתרחש נזילה או קרע בצינור במקרה של שינויים בלחץ.

טכניקת תיקון מחייבת כריתת החלק הצפוי של הצינור

העברת צימוד בין קצה הצינור החלופי וסגירת שני הזיווגים להשלמת התיקון. אינסטלטור יכול לתקן את הנזילה בצינור על ידי חיתוךו והחדרת צינורות חדשים לאזור. לאחר סיום התיקונים, משוחזר שירות המים ובודקים את דליפות חלקי הצינור המתוקנים. אם צינור הנחושת מתאבד, החלקים האחרים ייכשלו, אך אין כל ערובה לכך שהם לא יתחילו להיכשל בקרוב.

מומחה מוזמן גם לקבוע האם ובאיזה מחיר ניתן לבצע את התיקון בבטחה במערכת.

החל מתיקון צינור ביוב דולף

מתקינים מאסטר של טקסס משתמשים בסדרת סרטונים ובדיקות הידרוסטטיות כדי לעזור לכם למצוא את הדליפה המדויקת ביותר. זה כולל איטום הנזילה על ידי הסרת חלקים מהצנרת המקורית והחלפתם במלחציים וצינור. התהליך דורש ניקוי יסודי, שיוף והנחת תרכובת הלחמה על קצות הצינור ובתוך אביזרים חדשים, ואז הרכבה. טכניקה אחרת משתמשת בראש הידראולי פנאומטי השובר את הצינור הישן והשבור ושולף את הצינור החדש כדי להחליפו.

רוב תיקון צינורות פרוצים

הוא עלויות עבודה כדי להגיע לצינור ולבצע את התיקון. העלויות גבוהות יותר אם החלק הפגום גדול יותר או אם יש לו יותר בעיות מאשר רק דליפה. ייתכן ותיקונים קלים לא בהכרח ידרשו ממך להחליף את כל הצינור, אך אם צינור מתפרץ בגלל קורוזיה ויתגלה יותר קורוזיה בקטעים אחרים, התיקון כולו עשוי להיות יקר יותר מאשר אם היית מורח את כל הגליל ורק חלק אחד בלבד הושפעו. אם הצינורות מתפוצצים בגלל קרח או קורוזיה, ייתכן שיהיה עליך למרוח גליל שלם.