כשאתה חושב על המילה "אינסטלטור", אתה יכול לדמיין צינור פרוץ דולף מהברז שלך, או שירותים שלא עובדים כמו שצריך. אם אתה בוהה בביוב חסום או בצינור דולף, ייתכן שתרצה שחבר אינסטלטור יתקשר ויבקש ייעוץ בחינם.

לא משנה למה אתה זקוק לאינסטלטור

זה חכם לדעת מתי אתה מחפש אחד ואיך לקבוע מתי עליך להתקשר אליו. אם אתם מעוניינים בתהליך הגיוס, תוכלו למצוא אינסטלטורים שעושים עבודה באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. כשמדברים עם אינסטלטור פוטנציאלי על עבודה, זכרו לקבל הצעת מחיר וודאו שהיא בחינם.

אתה יכול לשאול את המשפחה והחברים שלך כמה הם משלמים עבור אינסטלציה וכל בעיה שהם נתקלים בה

אתה יכול גם לשלם אם אתה מתכנן שיפוץ ותצטרך לשלם כדי לאבחן ולתקן בעיות התקנת אינסטלציה במחיר הרגיל. יש גם מידע רב אודות עלות שירותי תיקונים בתחום האינסטלציה והצנרת לתכנון השיקום.

אף אחד מהטיפים האלה לא עובד

כדי להיפטר מסתימות ניקוז, אז תצטרך להתקשר לאינסטלטור מקצועי. על מנת להבטיח שתקבל ביצוע איכותי ביותר, בחר את השרברב שלך בקפידה, מכיוון שחלק מהשרברבים איתם אתה מדבר אינם מורשים או מחויבים באזורך.

להיות אינסטלטור מיומן לוקח שנים של הכשרה וניסיון

אינסטלטורים לעתיד מבלים בדרך כלל ארבע עד חמש שנים כחניכות בתשלום, תוך שהם לוקחים שיעורים ומיומנויות כמו עיצובי קריאה. בתחומי שיפוט מסוימים יש צורך ברישיון שזיפים מיובשים, אך הדרישות משתנות ממדינה למדינה.

במקרה של מר רוזנבלום, החברה שמעסיקה אינסטלטורים פוטנציאליים נותנת חסות להכשרה בכיתה, ולא הכשרה בפועל.

לאחר הכשרה בסיסית

בן, גוון וקווין נשלחים לאקדמיה אחרת לאינסטלציה בה הם מאומנים על ידי המאסטר חולקה, אינסטלטור קשוח. יש מקום שנקרא אינסטלטור פיקוד מרכזי ויש אינסטלטור ראשי בשם מגיסטר פייק שממוקם בפיסיסיס. מטה השרברבים, הצנרת של מקס, הוא המקום בו מוחזקים רוב הנבלים שנלכדו בשבי, שמא הם יישלחו לנישה. מקס משתמש בניסיון האינסטלציה שלו כדי לעזור לבן בקרבות רחוב שונים, יחד עם ציוד וכלי נשק שונים.

יש גם סיפור שבו האינסטלטורים הזרים שהיו מעורבים בבני אדם נותנים לצאצאיהם ההיברידיים תג אינסטלטור כדי למנוע מהם להיעצר בטעות בגין תקיפה בין-כוכבית על ידי אינסטלטורים אחרים.

בנוסף ל סוג רישיון אופייני, יש מדינות שדורשות אישורים נוספים לאינסטלטורים העובדים על צינורות גז טבעי. צינורות מים המחוברים ישירות לאספקת המים העירונית דורשים הסמכה להתקנת תברואה בבניין.

למרות שאולי אין לך אינסטלטור במהירות חייג

יש לך אחריות לנדמרק לבית, המספק מאות אינסטלטורים שיעזרו לך חלק קטן ממה שאתה משלם בדרך כלל. במצב חירום, יש מי שיחשוב כי בית לטווח קצר אני מספיק. לדוגמא, אם אתה בונה מחדש את המטבח או את חדר האמבטיה שלך, מתקין מערכת לפינוי פסולת או דוד מים מיידי או מתקין אמבטיה, ייתכן שיהיה צורך במתקן הסניטרי שלך למצב שבו אתה יכול לקרוא למומחה לתכנן, לתכנן ולתכנן לִבנוֹת מִחָדָשׁ. עבור בנייני מגורים, מתקין שומר יכול לבצע עבודות אינסטלציה עבורכם, כמו ניקוי ביוב או תיקוני נזילות.

מתאמן אינסטלטור עובד בפיקוח נסיעות מוסמכות

אינסטלטורים ברמה, או שהם עובדים בשירות המגורים – שזיפים מוסמכים. רישיון חניכה, המונפק לאנשים המחזיקים ברישיונות חניכה וסיימו הכשרה אצל אינסטלטור מספר שעות מסוים, חייב לעבוד בבניין מגורים, כמו בניין מגורים, משרדים או משרדים. עליהם לעבוד גם עם חברת אינסטלציה וחימום מוסמכת לפחות שנתיים.

השקיעו לפחות 1,900 שעות בשנה אצל אינסטלטור, אינסטלטור או חניכו במשך שש שנים. יש לך תואר ראשון בהנדסת אינסטלציה, חשמל או תברואה או תחום קשור או שווה ערך.

אם בסופו של דבר אתה סותם או סותם או סותם, עיין במדריך שלנו – כדי לפתוח את פריט ניקוז המטבח שלך. אם לחץ המים משתנה פתאום ואתה זקוק לאינסטלטור כדי למנוע נזק מבני לבית שלך, יש לך בעיות.