אחת הטעויות הגדולות ביותר שאתה יכול לעשות היא לחשוב שלכולנו ישנו 24 שעות ביממה אם כולם קיבלו את אותו 24 שעות ביממה לעשות דברים. אם לכולנו היה אותו יום "24 שעות" ממש בכל יום, היינו רואים אנשים מבלים את זמנם אחרת. בכל פעם שאני מרגיש מוצף, אני זוכר שכולם מקבלים את אותו 24 שעות ביממה.

אני זוכר שבהתחלה הייתי צריך לבלות תשעים דקות בלילה שלוש פעמים בשבוע, וכך אני מבלה את שתים עשרה הראשונות. כך מעבירים את ארבע השעות האחרונות של היום, ולא את העשר שעות הראשונות.

לא כל יום אורכו 24 שעות, אבל זה הממוצע במשך שנה, ונולדתי לעולם של 24 שעות ביממה, ולא 24 יום ברציפות. מכיוון שיש לנו שעה (ולעתים קרובות במציאות שעה – וחצי) באמצע היום, פחות זמן ניתן לאכול.

עשרים עד ארבע שעות הם מינון יומי מוגבל שעלינו לתכנן עבור כל מה שהכי חשוב לנו

אם איננו יכולים לארגן את הדברים וההוצאות הנכונות לכיסוי הכנסותינו למשך עשרים עד ארבע שעות ביום, אנו מסתבכים בחיים. אבל זה לא מונע מקמפיינים אמיתיים לשיפור עצמי למלא את ימיהם 24 שעות ביממה. הם משלבים כמה דברים בבת אחת, וחלקם אפילו נוסעים לדיסנילנד, אבל הם עושים הכל.

יום 24 שעות מחולק בצורה הטובה ביותר לארבעה חלקים: עבודה, משפחה, תחביבים, פעילויות חברתיות והתפתחות אישית. עד כה רשמתי את עלות מכונית חדשה, בגדים חדשים, מוסך ונסיעה לדיסנילנד.

רוב האנשים בורחים עם זה, אבל ככל שהם יושבים יותר מול הטלוויזיה ולוקחים את הזמן שלהם, הם פחות רוצים לעשות.

כל מי שחושב שהוא יכול להקדיש שבע וחצי שעות בשבוע למאמצים רציניים ורציפים ולחיות למען עצמו

טועה. אלה מאיתנו שעדיין חיים את חיינו הישנים יכולים להעריך את היופי המלא של בטלה קבועה וחוזרת. כאשר חצי מהימים עוברים רגועים יותר ואין עבודות בית, אנשים מונעים יותר להמשיך בשיפור עצמי. אתה לא צריך להיות בעל מוטיבציה, אבל כשאתה מונע אתה ממוקד ויצרני יותר. על ידי הגדרת לעצמנו למטרה לחיות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע – וחצי – אנו מונעים את הסיכון לכישלון מוקדם בכל מחיר. כדי לקיים תוכנית 24 שעות, אדם עם N24 חייב לחיות לפחות שבעה ימים רצופים.

אם יום של 24 שעות

הוא 12 שעות, השעון מראה רק חלוקה של 12 שעות, וכל הדברים נספרים בנתחים נוחים של עשרות אלפי שנים. אם אנו מקבלים 24 שעות ביממה, מדוע לכל הרוחות אנו מחלקים את היום ל 24 שעות? הזמן זהה לכולם, כך שכולנו מקבלים את אותו מספר שעות בכל יום; השאלה היא כמה ממנו משמש כדי לקדם את חיינו קדימה?

זה דבר אחד ללמוד איך לחיות 7000 שנה

אבל איך אתה יכול לחיות מהכנסה 24 שעות ביממה? אם אתה הטיפוס שעושה משהו פרודוקטיבי 24 שעות ביממה, כמה מכם צריכים לקחת בחשבון כמה ההכנסה שלכם, הבריאות, ההשכלה ואפילו הבריאות והרווחה שלכם חשובים?

קבוצה החלה לקרוא 24 שעות ביממה

כדי להשתתף בפגישות ברחבי ארצות הברית, וחברים בודדים החלו לקנות ספרים קטנים שהם נשאו בכיסים ובארנקים שלהם כל היום. זה מילא ואקום רוחני בחיי ההחלמה עבור אלכוהוליסטים, מכורים לסמים ואנשים אחרים בכל הגילאים. לאחר פרסומו בשנת 1910, הוא עדיין אחד הספרים הפופולאריים ביותר כיצד לחיות 24 שעות ביממה, ומדריך לחיים משמעותיים במגבלות הזמן.

ימים קידם זה מכבר את תוכנית הטיפול של הזלדן (לחץ על החץ

כדי לראות צילום מוגדל). מאוחר יותר, הדפסי הזלזדנס הסירו את המודעה והציבו מודעה בעמוד מלא, כפי שעשה ריץ 'בפלורידה, אך היא עדיין הודפסה בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד.

הצבא רצה זמן ברור

ומערכת הזמן 24 שעות, שכבר נפוצה באירופה, החלה לקבל חשיבות. תכונה אחת הייתה היכולת לאסוף דוחות ולעבד שיחות בכל שעה ביום. הצבא השתלט עליו, בעידוד הצלחתה של מערכת דומה בחיל האוויר האמריקני ובמדינות רבות אחרות. הצגת מגוון רחב של זמנים, בהפרש של ימים זה מזה, הקלה על הצגת הזמן באזורים שונים בעולם.

היפרכוס הציע לחלק את היום ל 24

4 שעות שוויון בהתבסס על שיווי השווי של כל יום שנצפה. הרעיון של 24 שעות ביממה היה קיים כבר בימי הביניים, כאשר שעות האור והחושך חולקו לשנים עשר חלקים. היפרכום הציע לחלק את הימים ל -24 השעות, המכונה כיום "שיווי השוויון", בהתבסס על מיקום השמש והירח זה לזה וזמן היום והלילה.