זה יום שני בבוקר ואני רק תוהה אם אוכל לתאר היכן אני נמצא עכשיו, מה עשיתי וכיצד ניתן לתאר זאת.

האם תהית אי פעם מדוע שעון היד רתום לזרועך

מה שאני מניח שהוא משמש במספר מדינות, במיוחד באנגלית – כאשר 12 מספרים פירושם 12 שעות? מדינות דוברות צרפתית הכניסו את השעון 24 שעות, ואוסטרליה משתמשת גם במערכת זו, אך במדינות דוברות אנגלית כמו ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד יש שילוב של שעונים של 12 ו -24 שעות. זה שימש בעבר רק בארה"ב, שם הוארכו שעות העבודה עד חצות, והוא עדיין משמש חלקם.

לפני כמה שבועות, בחצות, נאמר לי שאנחנו הולכים לכבות את הכונן, ונכנסתי עם אחות ערב שתעבור את המשמרת שלה ותודיע לצוות שיש וירוס. והיו לנו יותר מטופלים לבדוק.

עבר הרבה זמן ואני מרגיש שאני עושה משהו, אבל אני לא יודע אם זה יהיה יעיל. העצבים שלי גולמיים כי אני צריך לספר את הסיפור הזה, למרות שאני לא יודע מה לעשות איתו.

אני חוזר הביתה בשעה 18:00 ומבין שכשאני יוצא לארוחת ערב ומתקלח

פתאום חצות. אני בקומה הרביעית בבניין עם שמונה אנשים ויש לנו 12 שעות בלילה. היפרכוס נתן לנו את שעות השוויון והציע חלוקת יום ל 24 שעות שוות. לפיכך כל שעה מסומנת בעלייתו של הדיקן ומסתיימת בעליית וירידה של יום השוויון או בעליית ונפילת השמש והירח.

איות 24 משמש בעיקר להתייחס לסוף היום המדויק במרווח זמן זה; כלומר

24:00 ביום הוא אותו הזמן כמו הרגע האחרון של היום, שמתחיל בשעה 23:59 למחרת. במידת הצורך, ניתן להשתמש בו גם להתייחסות לחצות בסוף תאריך מסוים (5). היום מתחיל בחצות ביום הראשון שלאחר שיווי השוויון, כלומר תחילת הירח החדש, ומסתיים בשעה 5:30.

בעת כתיבת השעה משתמשים במרווח הדקות של שעה ובאותיות המציינות את אזור הזמן מצורף (למשל 0340Z). האפס המוביל תמיד כתוב אבל חייבים לדבר; זה נאמר בניגוד למפרידים הרגילים "שעה" או "דקה" המשמשים בזמן כתיבה.

האפס המוביל נפוץ מאוד ביישומי מחשב ומשמש רק כאשר המפרט דורש זאת

אך אינו מכוסה בתקנים הרלוונטיים. לא משתמשים לעתים קרובות באפסים המובילים, והשימוש האופייני הוא לציין את זמן השעה המסתיים בשעה, ולא את מספר השעות בשעה. ניתן להשתמש בשעון 24 שעות כאשר השעון 24 שעות נחשב לא נוח מדי, מסורבל או מסוכן.

השעה מסומנת על ידי סקריפט השעון בן 12 השעות

הסופר את שעות היום כ- 12 – 1 – 11, המבדיל את הסיומת "a", "m" ו- "p" (pm) בין את שני הרצפים היומיים החוזרים. ההבחנה המקובלת בין 24 ל 12 שעות היא התאריך המצוין. זמן צבאי, המכונה בדרך כלל בארה"ב ובמדינות אחרות "זמן צבאי", הוא כינוס לזמן שבו יום נמשך מחצות עד חצות ומחולק ל 24 שעות.

מערכת זמן זו הפועלת 24 שעות ביממה שימשה מדענים

אסטרונומים, נווטים ויצרני שעונים, ושורשיה במצרים הקדומים ובבבלים, שחילקו בתחילה את היום לחלקים קטנים יותר. גם כאן משוכללת המערכת הדו-עשרונית, אך עם טכנולוגיה מתוחכמת נבחרים קבוצות כוכבים קטנות, הנקראות דקאנים, המתנשאות ברציפות מעל האופק כאשר כדור הארץ מסתובב. עם זאת, 3 "דיקנים" הוקצו לתקופת הדמדומים, והותירו 12 לתקופה של חושך מוחלט. הטענה היא ששבע וחצי שעות אלה יאיצו את כל שבוע החיים שלך, יעניקו לו יותר נפש לחיים ויגבירו את העניין גם בעיסוקים השגרתיים ביותר. אולי התמודדת עם שמונה השעות האחרות של הרגע הספורטיבי שיש לקחת בחשבון, אבל אתה תופתע לאיך המוח שלך עובד. באמצעות עבודה זו, אני רוצה לשתף אתכם במה שמגביר את היכולת שלכם להפוך סבל למשמעות.

האם תכננת אי פעם כיצד תרצה להשתמש באופן אידיאלי שלך 24 שעות ביממה (למשל כחסימת זמן)? זהו אחד האמצעים היעילים ביותר שהאנושות מצאה

כדי לשפר את חיינו, לא משנה כמה מעט יש לנו. הזמן זהה לכולם, מכיוון שכולנו מקבלים את אותו מספר שעות ביום, אך גם אם יש לנו את המותרות לשלוט באופן מלא ב -24 השעות שלנו, אנחנו עדיין יכולים לתזמן אותם לעזור לאחרים.